Şifa Ne Anlama Geliyor?

İyileşme senin için ne ifade ediyor? Kendiniz veya başka biri için istediğiniz bir şey mi? Hayatı olabildiğince eksiksiz yaşamak ya da sadece sağlığınız için en iyisini yaptığınızı bilerek “başınızı dik tutmaya çalışmak” ne demektir? Ben de dahil birçok insan bu soruları cevaplamakta zorlanıyor.

Görünüşe göre, bugünün yaşamında birçok insan acil memnuniyet ve hızlı bir çözüm arıyor. Sorunlarla başa çıkmayı zor buluyorlar çünkü durumu iyileştirebileceklerini ve harekete geçmek istemediklerini düşünüyorlar.

Kendi başınıza veya bir başkasının hayatında şifa sizin için ne ifade ediyor? Nasıl hissettiğini biliyorum, özellikle birisi kendini iyi hissetmediğinde. Birisi soğuk algınlığı veya öksürük vakası geçirdiğinde, ben acil bakım için hazırım. Bununla birlikte, birinin yaşamını HIV veya kanser gibi yaşamayı çok zorlaştıran bir hastalığı varsa, seyrini sürdürmesine izin vermek çok daha iyidir.

Farklı yaşam türleri yaşamak söz konusu olduğunda, bunlar çok farklı felsefelerdir. Bazı insanlar anında tatmin arıyorlar ve her şeyin onlar hakkında olduğuna inanıyorlar. Hastalandıklarında, kendileri için ya da sadece anında tatmin olmak için onlar için “en iyisini yaparlar”.

İyileşme sizin için birçok farklı açıdan ne anlama geliyor? Bu, hayatınızdaki diğer kişi için elinizden gelenin en iyisini yapmak anlamına gelir, böylece sadece “iyi” değilsiniz ve “iyi” değilsiniz ve ikiniz de iyileşmek için elinizden gelenin en iyisini yaparsınız.

Kendi başınıza veya bir başkasının hayatında şifa sizin için ne ifade ediyor? Bunu düşün. Bazı insanlar daha iyi yaşamak için hayatlarını daha iyi değiştirmek ister. Kendileri ile “daha iyi olmak” ve onlar için daha sağlıklı şeyler yapmak için bir yol arıyorlar. “İyi durumda” olmak ya da diğerleriyle aynı “iyi” şeylere sahip olmak istemiyorlar. Yaşamlarında kendilerini iyi hissetmek ve kendi yaşamlarından en iyi şekilde yararlanmak istiyorlar.

Bazı insanlar hayatlarında o kadar kötü incinmişler ki, sağlıklı olmaları ve kendilerini iyi hissetmeleri gerekiyor. Kendilerini kötü hissetmekten sorumlu kişiyi hissettirmenin yollarını arıyorlar. ve onlara zarar vermek için ne yaptığını.

“İyileşme senin için ne anlama geliyor?” kendi hayatınızda ya da başka bir insanda. Bu sadece şeylere kalbinizin perspektifinden bakmak ve bir şeye bakmak meselesidir.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim