Spirituel Nedir?

Manevi biri misin? Eğer öyleyse, bir problemin olabilir, yani maneviyat hakkındaki sorularını okuduğumda, onların olmadığını görebilirim. Sorularınızın nedenini açıklamaya ve kendiniz için maneviyat hakkında daha net bir resim elde etmek isteyebilirsiniz, ancak gerçek şu ki, birçok insan maneviyat hakkında karıştırılır ve duygularını açıklamak biraz zor olabilir. . Ancak, manevi yolculuğunuzu sizin için biraz daha kolay hale getirmek için yapabileceğiniz şeyler var. Bu makalede sizin için kolaylaştırabilecek birkaç şeyi açıklayacağım.

İlk olarak, Tanrı diye bir şey olmadığı kabul edilmelidir. Tanrı’nın evreni yarattığı doğrudur ki mutluluk duygusu yaşayabiliriz, ancak bu Tanrı’nın kontrolünde olduğu anlamına gelmez. Manevi yolculuğumuz size Tanrı diye bir şey olmadığını gösterecektir. Aslında, maneviyatla ilgili bir şey olmadığını fark etmeliyiz. Var olan her şey tamamen fizikseldir.

Manevi yolculuğunuzu kolaylaştırmak için yapabileceğiniz bir sonraki şey, manevi bir kişi olduğunuzu kabul etmektir. Bu gerçeği kabul etmeliyiz. Eğer ruhsal olduğunuzu kabul ederseniz, ruhsal hissetmek çok daha kolaydır. Manevi hissetmeyen milyonlarca insan olduğunu anlamalıyız ve bu onların kötü insanlar olduğu anlamına gelmez. Manevi olduğumuzu ve bunun yanlış olduğumuz anlamına gelmediğini kabul etmeyi öğrenmeliyiz.

Ayrıca maneviyatın hayatlarımızı değiştirmeyeceğini ve dünyayı değiştirmeyeceğini de anlamalıyız. Havayı değiştirmeyeceğiz ve nasıl yapacağımızı bilmiyoruz. Değiştirebileceğimiz tek şey kendimiz. Sağlıklı bir şekilde yaşadığımızdan emin olabiliriz ve bizim için en iyisini yaptığımızdan emin olabiliriz. Dünyayı değiştirmek zorunda değiliz, ancak işleri sağlığımız için en iyi şekilde yaptığımızdan emin olabiliriz.

Ayrıca Tanrı’ya çok fazla odaklanmadığımızdan da emin olmalıyız, çünkü bir Tanrı ve bir yaratıcı olduğu gerçeğine kolayca yakalanabiliriz. Ancak, gerçekte Tanrı yoktur ve Yaratan da yoktur. İnsanların Tanrı hakkında efsanelere ve efsanelere dayanan bir görüşü var. Mesele şu ki Tanrı diye bir şey yoktur ve Tanrı diye bir şey yoktur.

Ruhsal olmayan bir insansanız, yıldızları hayatta daha yüksek bir amaç için aradığınızdan emin olmanız gerekir. Evrenin ne yaptığını ve amacının ne olduğunu bulmalısın. Hayat ve onun gurur duyduğunuz bir yaşam olduğundan emin olmak için neye ihtiyacınız olduğunu öğrenmek zorundasınız. Maneviyat diye bir şey olmadığını ve Tanrı diye bir şey olmadığını anlamak gerekir, çünkü maneviyat hepimizin yapması gereken kişisel bir deneyimdir.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim