Telekinezi nedir?

Telekinezi nedir? Telekinetik enerji temel olarak zihnin gücüdür ve vücut bir etki veya diğeri elde etmek için etkileşime girer. Vücudun, zihnin güçlerini kontrol etme yeteneğidir. Bir telekinetik, bu güce sahip olan kişidir.

Telekinezi temel olarak vücudun kuvvetlerini manipüle etme sanatıdır, zihin istenen bir sonuca ulaşmak için. Yapmanın birçok farklı yolu vardır. Telekinezi, zihni, bedeni ve ruhu doğru sırayla kullanma yeteneğidir.

Zihinsel telekinezi çözmek istediğiniz belirli bir probleme odaklanarak, daha sonra problem ortadan kalkana kadar konsantre olarak yapılabilir. Bu bir tür zihinsel telekinezi olacaktır. Bu telekinezi formunu kullanan bir kişi, sorun hakkında ne düşündüğünü değiştirebilecek ve sorunu çözdüklerini anlayacaktır.

Telekinezi bir şeyi başarmak için bilinçaltı zihin tarafından yapılabilir. Bir kişinin hayatında bir problemi varsa, sorunu çözmek için bilinçaltı zihinlerini kullanabilirler. O zaman bilinçli zihniniz, sorunun ortadan kalktığından emin olmak için bilinçaltınızla birlikte çalışacaktır.

Telekinezi nesnelerin kullanımı ile yapılabilir. Bir kişi hayatında belirli bir sorunla ilgili bir sorun yaşıyorsa, soruna ulaşmalarına yardımcı olmak için nesneleri kullanabilir. Bir kişi baş ağrısından kurtulmak için zihnini bir kurşun kalem üzerine odaklayabilir, daha sonra kurşun kalem üzerine odaklanabilir ve baş ağrısından kurtulabilir.

Telekinezi vücudun kullanımı ile yapılabilir. Bir kişi vücutta ağrı çekiyorsa, acıdan kurtulmak için sıcak veya soğuk bir nesneye odaklanabilir. Nesne, bir başkasının ağrıyı hafifletmek için dokunduğu bir nesne de dahil olmak üzere herhangi bir şey olabilir. Buna transfer denir.

Telekinezi, düşüncelerin kullanılmasıyla da yapılabilir. Bir kişi zihnini vücudundaki enerjinin bir şeye doğru hareket etmesi için kullanabilir. Bu olduğunda, kişi acıdan kurtulmak için o nesneye doğru hareket eden enerjiyi kullanır.

telekinezi yeteneği öğrenilebilir. Bir kişi telekinezi becerisini öğrendiğinde, istenen etkiyi elde etmek için zihnini fiziksel bedeni kullanmak için manipüle edebilecektir. zihin, beden ve ruhun birlikte çalışmasını sağlamak. bir şey yapmak için.

Bunlar telekinezinin yapılabileceği birçok farklı yoldan sadece birkaçı. Bu yollar insanların yaşamlarında karşılaştıkları farklı sorunları çözmelerine yardımcı olabilir.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim