Telekinezi Tam Olarak Nedir?

Telekinezi bir psişik manipülasyon şeklidir ve birçok yönden psikometride bulunan aynı güçlerin bir uzantısıdır. Telekinezi sadece akıl kontrolünde bir egzersiz gibi görünse de, birçok durumda diğerlerini çok ince bir şekilde etkileme yeteneğidir.

Telekinezi genellikle psişik güçler olarak bilinen güçler ve zihni düşünce yoluyla manipüle etme yeteneği ile ilişkilidir. Telekinezi, zihninize girmesine izin verilen düşünceleri ve olmayan düşünceleri kontrol etme yeteneğini içerdiğinden, büyük miktarda zihinsel manipülasyon içerir. Düşüncelerinizi kullanarak çevrenizdeki dünyayı çok ince bir şekilde değiştirebilirsiniz.

Daha önce de belirtildiği gibi, telekinezi bir tür zihinsel manipülasyondur. Bu, düşünce ve psişik enerji kullanılarak erişilebilen bir güçtür. Kendi vücudunuzu kontrol etmek veya başkalarını kullanarak bir şeyler başarmanıza yardımcı olmak için kullanılabilir. Örneğin, eldeki belirli bir göreve konsantre olmakta sorun yaşıyorsanız, telekinezi zihninizi bu göreve odaklamaya yardımcı olabilir. Hatta, düşündüğünüzden daha fazlasını elde etmenize bile yardımcı olabilir.

Telekinezi genellikle astral projeksiyon veya başka bir kişinin zihnindeki bir yerden başka bir yere seyahat etme yeteneği ile ilişkilidir. Bu güçle, düşüncelerinizi farklı bir zaman ve yere seyahat etmek için kullanabilir ve burayı maddi dünyayı keşfetmek için bir üs olarak kullanabilirsiniz. Telekinezi kullanabilmenin birçok farklı yolu vardır, ancak zihninizi kullanarak çok farklı sonuçlar elde edilebilir.

Telekinezi için yaygın bir kullanım, fiziksel bedeninizi kontrol etmenize ve iyileştirmenize yardımcı olmak için düşüncelerinizi kullanmayı içerir. Sonuç olarak, telekinezi ağrı ve hastalığın kontrolüne yardımcı olmak için kullanılabilir. Telekinezi diğer insanları iyileştirmeye bile yardımcı olabilir ve güç diğer insanları iyileştirmeye yardımcı olmak için kullanılabilir. Telekinezi ayrıca kilo vermeye yardımcı olmak için kullanılır ve çok fazla egzersiz yapmak zorunda kalmadan insanların büyük miktarda kilo vermelerine yardımcı olabilir.

Psişik yetenekler psikometriye çok benzer, bu yüzden genellikle psişik güçlerle ilişkilidir. Bununla birlikte, psişik yetenekler, zihninizi diğer insanların zihinlerini etkilemek için kullanmayı içermez. Bunun yerine, telekinezi zihninizi diğer insanların zihinlerini etkilemek için kullanmayı içerir. Biraz pratik yaparak, telekinezi konusunda uzmanlaşabilir ve çevrenizdeki dünyada birçok değişiklik yapmak için kullanabilirsiniz.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim