Telkin nedir?

Telkin nedir ve bir ilişkide nasıl kullanılabilir? Bir ilişkide, her bir ortağın önerebilmesi gerekir. Bunun gerçekleşmesi biraz zor olabilir. Bir ilişkide, en çok aşkı veren kişi muhtemelen en çok dinlenmesi gereken kişidir.

Partnerinize çok fazla önem verdiğinizi ve hatta tüm planları yaptığınızı düşünebilirsiniz. Bunlar mutlaka doğru değildir. Yaptığınız şey partnerinize ne yapacakları, ne zaman yapacakları ve nasıl yapacakları hakkında birçok fikir vermektir. Bu miktarda bilgi bulduklarında fikirlerini verebilirler ve size kendi fikirlerini de verebilirler.

Teklif nedir? Telkin temelde diğer kişinin ne istediğini bildiğinizi ve onları nasıl mutlu edebileceğinizi bildiğinizi söyler. Partnerinize neyi sevdiklerini, neyi sevmediklerini ve ne yapmak istediklerini sorabilirsiniz. Sizinle yapmak istedikleri şeyler hakkında size fikir verebilirler ve onlara sizinle yapmak istedikleri şeyleri verebilirsiniz. Bu size onları mutlu etme yeteneği verir.

Eşiniz her zaman aynı fikirlere sahip olmayacaktır. Partnerinizden daha yaratıcı olabilir ve sizden daha yaratıcı fikirlere sahip olabilirsiniz. Öneri size, sizinle yapmak istedikleri fikirleri vermelerine izin vermektir. Bu partnerinizi mutlu etmek için harika bir yol olacaktır. Eşiniz müziklerini dinlemeyi ve müziklerini dinlemeyi seviyorsa, bu onları mutlu etmenin harika bir yoludur.

Telkin nedir, ilişkinin başarılı olmasına yardımcı olur. İlişkili fikirlerini ne yapmak istediklerini verdiğinizde, aynı şeyi yapmalarına da yardımcı olabilir. Eğlenmek için yaptığınız şeylerle ilgili fikirlerinizi verebiliyorsanız, ilişkinizin çok farklı şekillerde çalışmasını sağlamanıza yardımcı olur. Birlikte çalıştığınızda, ilişkinizin başarılı olmasına yardımcı olursunuz.

Bir ilişki çok zor olabilir. İlişkinin daha kolay olması önerisini kullanabilirsiniz. Bir ilişkide çalışmak istiyorsanız, fikirlerinizi verirken ve alırken hepsine verdiğinizden emin olun.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim