Bireysel Şifa Çalışmaları

21 günlük bu çalışma için önemli olan madde sizinle yapacağımız kişisel tespit görüşmesidir, nerede sorun yaşıyorsunuz, ne yapmak istiyorsunuz, hangi konuda şifalanmak istiyorsunuz, bunları anlamak ve çalışmamızı bu bilgiler ışığında yapmak en doğrusudur. Kişiye özel çalışmalar için ön görüşme gerekmektedir.

Bireysel şifa çalışmaları, belirli bitkilerin ve botaniklerin potansiyel iyileştirici tesirlerini bulmak amacıyla tasarlanmıştır. Bireysel şifa çalışmaları almakla ilgileniyorsanız, aldığınız bulguların geçerli ve doğru olmasından emin olmak amacıyla inceleme yapmanız önemlidir.

Bu tedavi çalışmalarından birine katılabilmek amacıyla en az 18 yaşında olmanız ve süreğen ya da terminal bir hastalık ya da hastalıktan muzdarip olmanız gerekir. Kanser gibi birtakım hastalıklar sigorta kapsamında değildir. Diğerleri kısmen kapsanabilir, fakat standart ilaçlar kullanılarak tedavi edilemeyen başka fazlası hastalık vardır. Bu nedenle, değişik bir yaklaşım gereklidir.

Bu çalışmaların fazlasınun arkasındaki fikir, hastalığın kurbanı amacıyla hayat niteliğini artırabilecek karmaşık bitki bazlı ilaçlar ya da tedaviler olup olmadığını görmektir. Bu insanların fazlası bütün hayatlarını hasta ve sefil olarak geçiriyor. Bu çalışmalar daha normal ve mutlu bir hayat sürmenize yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

Bu çalışmaların faydalarından biri, genelde incelemeye katılmak isteyen insan gruplarını içermesidir. Bu çalışmalardan birine katılmanın fazlası faydası vardır. En dikkat çekici olanı, belirli bir bitkisel ilaç ya da tedavinin sizin amacıyla işe yarayıp yaramadığını görmenizdir.

Bireysel şifa çalışmalarının bir başka faydası, aldığınız ilaçların ve bitkisel tedavilerin hayatınızı tedavi etmek amacıyla tasarlandığından emin olabilmenizdir. Bu, kullandığınız ürünlerin yalnızca belirtilerinizi hafifletmek amacıyla değil sağlığınızı tedavi etmek amacıyla eş güdümlü çalışacağı manasına gelir.

Bireysel şifa çalışmaları söz hususu bulunduğunda, ilaç ve bitkisel tedavilerin hasta üzerindeki etkileri araştırılabilir. Bir hekim bu çalışmaların neticelerini sizinle eş güdümlü gözden geçirebilecektir. Deneme esnasında meydana gelebilecek mümkün yan etkiler ile ilgili tıbbi bulgularınize izin vermeniz önemlidir.

Bu çalışmalardan birine katılmak isteyen bir hekim bulmak her vakit basit değildir. Alternatif tıpta eksper olan ya da hayatın sonucunda eksperlaşmış hekimleri aramak isteyebilirsiniz. Hem de size yalnızca otlar ve tedavileri sunmak istemeyen, aynı vakitte homeopatik bir şifa tekniği kullanmaya hevesli bir hekim bulmak isteyebilirsiniz.

Bu çalışmalar esnasında alacağınız şifalı bitkiler ve tedavilerin fazlası kanser hastaları amacıyla olacaktır. Örneğin, zencefil çayı kemoterapiye iyi cevap vermeyen kanser hastalarına uygulanabilir. Zencefil, kanser hastalarına soluk alma becerilerini geliştirmeye de yardımcı olacak.

Bu tür şifa yöntemlerini kullanırken, şifanin tamamlayıcı bulunduğu düşünülür, bu da iyileştirici etkileri nedeniyle kanser bazlı olmadığı manasına gelir. Bunun yerine, tedavi edilen bireyin genel sağlığını tedavi etmek amacıyla çalışmalar yapılır.

Doğal bir şifa tekniği denemek isteyebilirsiniz. Bir hekim size bu tür tedavilerden birini vermeye hevesli olmasa da, tekrar de size ve başka çalışma katılımcılarına yardımcı olacak bitkileri ve tedavileri verebilir.

Alternatif tıpta eksperlaşmış bütünsel bir hekim bulmak mümkündür. Alternatif tıpta eksperlaşmış bütüncül hekimlerin fazlası, sağlığınızı iyileştirmeye yardımcı olacak şifalı otlar ve tedaviler ile ilgili bilgi sahibidir. Ancak, eyaletinizin sıhhat kurulu yönünden belgelendirilmesi gerekecektir.

Bir deneme süresine katılmayı kabul etmeden önce, çalışma ile ilgili soru sormanız önemlidir. Hem de yeni ilacınızın ya da tedavinizin sizin amacıyla nasıl çalıştığını da yakından takip etmelisiniz. Bu, bitki ve / ya da natural tedavinin sizin amacıyla etkili olup olmayacağını saptamanızı sağlar.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim