Mekansal Enerji Temizliği

Bir mekanda gerçekleşen her şey iz bırakır. Özellikle negatif durumlar yaşanmış ise mekanı bu enerjilerden arındırmak gerekir. Mekanda bulunan duvarlara,yerlere, tavana, eşyalara ve tüm nesnelere arındırma yapmak gerekir. Eğer bir tartışmanın ardından bir odaya girdiyseniz orada kasvetli bir hava sezinlersiniz. Evde huzursuzluk varsa yada iş yerinizde işleriniz bozuk gidiyorsa yada o mekanda mutsuz hissediyorsanız ve daha bir çok konuda mekansal enerji temizleme çalışması yaptırabilirsiniz.

Alan temizliği Enerjinin sizin için en iyi temizlik olduğu söylenir. Vücudunuzu temizleyebilir ve vücudunuzda biriken kirleri temizleyebilir. Vücudunuzda depolanan kötü enerji, hastalıklara, enfeksiyonlara ve diğer istenmeyen semptomlara neden olabilir.

Vücut iyi enerjiyle çalışırken doğal olarak hareket eder ve sağlıklı bir vücudun korunmasına yardımcı olur. El ve ayaklarda iyi enerji bulunabilir. İyi enerjiyi serbest bırakabilecek bir şey yapmak istediğimizde bu enerjiyi kolayca tespit edebiliriz, ancak hasta bir vücudumuz olduğunda kliniğe gitme ihtiyacını hissedebiliriz çünkü vücudumuz hiç enerji üretmez.

Yaşamınızdaki kötü enerji tahribatı: Vücudunuzda bulunan safsızlıkların ve birikmiş parçacıkların sonucu olabilecek bir tür fiziksel problemden geçtiğinizde. Bu parçacıklar ve safsızlıklar vücudun organlarına ve dokularına girdiğinde sonuç kanser olabilir. Kanser, bu tür safsızlıklar nedeniyle insanlarda ortaya çıkabilecek en yaygın hastalıklardan biridir.

Sağlıklı bir gıda ve iyi bakterilerin büyümesini teşvik edebilecek bir ortam, bu tür partikülleri ve kirleri çıkarabilecek bir ortam yaratacaktır. Suyun canlı organizmaların ihtiyaç duyduğu miktarda oksijeni sağlayabildiğinden emin olmak için temiz ve saf suda içmek çok önemlidir. Bu, yaşamınızdaki Kötü enerjinin yok edilmesinden sorumlu olan zararlı elementlerin tüketimini azaltacaktır.

Bu tür temizlik, hayatınızdaki kötü enerjiyi ortadan kaldırmak için günlük aktiviteler yapılmalıdır. Vücut temizliğinin kurulabilmesi için bütüncül bir yaklaşım yapılmalıdır. Alan temizliği Enerjinin vücuttaki safsızlıkları gidermek için kullanılabilecek en etkili temizlik tekniklerinden biri olduğu söylenir.

Vücudunuz ve yaşamınızdaki diğer varlıklar için gerekli olan pozitif enerji. Temiz ve mutlu bir ortam da vücut enerjisinin iyileştirilmesine yardımcı olacaktır. Vücudunuzda bulunan negatif enerji, bütünsel bir yaklaşımla kesinlikle rahatlar.

Bazı insanların Mekansal Enerji Temizliği uygulamasının nedeni, daha sağlıklı ve güçlü olmak istedikleri için olabilir. Enerji temizliği bir kişinin verimliliğini artırabilir. Olumlu enerjiyi almak ve çevrenizdeki pozitif enerjiyi yaymak yardımcı olacaktır. Bu ayrıca sağlık durumlarını iyileştirebilir ve daha mutlu hissetmelerini sağlayabilir.

Mekansal enerji temizliği, herhangi bir hastalığın vücut üzerindeki etkilerini azaltmak için kullanılabilecek bir tekniktir. Vücutta bulunan tüm safsızlıklar ve negatif bileşenler, böyle bir temizleme yöntemi yardımıyla giderilebilir. Pozitif enerji üretmek için, hayatınızda kötü enerji tahribatı yaratabilecek tüm safsızlıklar ve istenmeyen elementler vücuttan uzaklaştırılmalıdır.

Temizlik sabah ve gece yapılmalıdır. Temiz bir yatak, temiz bir ortam ve odada yeterince temiz hava, vücudun temizlenmesinde önemlidir. Vücudu temizlerken, güneş ışınlarının vücuttaki negatif enerjinin yok edilmesine katkıda bulunabileceklerinden mümkün olduğunca kaçınılması gerektiğini daima unutmayın. Kuru temizleme yöntemi veya ıslak yöntem kullanmayı seçebilirsiniz.

Kuru temizleme yöntemi yapıyorsanız, bunu bir saunada veya evde bir duş yardımı ile yapmak en iyisi olacaktır. Kuru temizleme yönteminin cilt üzerinde daha kolay olduğu söylenir ve daha az enfeksiyon şansı olmaz. Kuru yöntem yaklaşık 15 dakika ila iki saat arasında yapılabilir.

Temizlemek için ıslak bir şey yaptığınızda, sıcak bir havuzda yapmak en iyisidir. Kirleri temizlemek için duş veya banyo alarak temizliğinize başlayabilirsiniz. Duşta su daha uygun olacaktır, çünkü küvetin içindeki suyun daha fazla emilmesine izin verebilir.

Uzay Enerjisini temizlemenin amacı, daha sağlıklı olmanıza yardımcı olmaktır. Bununla birlikte, bu temizlemenin herhangi bir tıbbi faydası olmadığını belirtmek gerekir. çünkü bu sadece tutulan tüm olumsuz titreşimlerden kurtulmaya yardımcı olabilecek bir tür zihinsel ve ruhsal temizlik şeklidir.

Call Now ButtonArayın Bilgi Verelim